Trujące smugi. Chemtrails nad Polską

    

Prezent na każdą okazję

Mieszkamy w takim obszarze Polski, gdzie kumulują się szlaki lotnicze, samolotów pasażerskich, dodajmy. Wiele mówi się o szkodliwych dla zdrowia opryskach, widać to doskonale na bezchmurnym niebie.
Samolot, który nie wyrzuca oprysków zostawia za sobą normalną smugę kondensacyjną. Gołym okiem można to zaobserwować – ciągnie się za samolotem przez maksymalnie minutę, dwie i znika! To zresztą potwierdzają zawodowi piloci. Wmawianie nam, że długość i czas zanikania smugi zależy od temperatury, czy wysokości jest bajką, totalną bzdurą. Zresztą ministerstwo pisemnie przyznało, że opryski chemiczne są faktem, ale nie mamy na to wpływu.
Pytano oficjalnie i nadal to robimy: Jaki jest skład smug chemicznych, co spada cały czas na naszą ziemię, pola, uprawy, owoce i warzywa, wreszcie co sami wdychamy?!
Chemia jest rozsiewana na całym świecie. Nad polską robią to m. inn. samoloty niemieckie. A wszystko dzieje się pod egidą NATO.
Temat jest poruszany coraz częściej, dlatego oficjalnie od dawna, jakby na usprawiedliwienie, mówi się o globalnym ociepleniu, które, jak wynika z badań naukowców jest na Ziemi naturalne. Dzieje się tak na przestrzeni wieków i natura chyba doskonale reguluje temperaturę, skoro żyją tu tysiące lat ludzie i zwierzęta!
Sprawa zbadania składu smug, które wyrzucają samoloty wydaję się bardzo prosta, tylko dlaczego nikt tego nie robi i nie publikuje oficjalnie wyników tych badań? Mówi się, że zawierają aluminium, tytan, magnez, bar, włókna polimerowe i grzyby candida!