Fraszki. Najlepsze kawały. Łódź się śmieje i bawi

    

Prezent na każdą okazję

Rozmawia dwóch kolegów:
– Masz ujmującą żonę.
– Tak, sobie ujmuje lat a mi pieniędzy.

Niestereotypowy prezent. Na 10 – aluminiową rocznicę ślubu brata. Wyjątkowe życzenia
Ten przełomowy dzień, następna godna rocznica ślubu waszych ukochanych krewnych, to bezsprzecznie magiczny czas.
Wysyła się zwykle życzenia olśniewającego, gładkiego, sielankowego, wspólnego, codziennego, długotrwałego i zgodnego pożycia.


Niegodne uwagi to chyba, jak dawno temu mówili nawzajem sakramentalne, tradycyjne TAK. To wiadome i oczywiste, każda rocznica ślubu ma swoją miarę i powinna być perfekcyjnie, miło fetowana.
To czas, kiedy układasz w myślach, jaki doskonały prezent chcesz przy tej pięknej okazji podarować.

Ekstra! Mamy coś oryginalnego, rzeczywiście pomysłowego! Czegoś z takim smakiem bezsprzecznie nie wyszukasz w żadnej innej ofercie z prezentami na rocznicę ślubu krewnych.
Oferujemy przez nas specjalnie napisane i skomponowane fantastyczne piosenki, specjalnie na taką wyjątkową okazję, datę i rocznicę ślubu, np. cioci i wuja.

Jest kilka możliwości, do wyboru. Na początku, albo później, w trakcie, jubilaci usłyszą świetne i miłe, oczekiwane, wybrane przez Ciebie życzenia. Przykładowe, jest ich dużo, są na naszej stronie: muzyka24h.pl
Mamy szeroki wybór super piosenek na każdą rocznicę ślubu rodziców, kuzynki, kuzyna. Ale także na każdą inną okazję, np. osiemnastkę.

Dzieci mogą w wyjątkowy sposób wyrazić swoją wdzięczność rodzicom, za ich wieloletni wysiłek, wspaniałe wychowanie, opiekę.
To może być ogromna i miła dla nich niespodzianka, poza tym znakomita pamiątka.


Niezapomniany prezent na 40 – rubinową rocznicę ślubu mamy i taty, na pewno będzie wspaniałym dowodem, że myślami jesteście z jubilatami, macie do nich ogromne pokłady czułości, myślicie o nich. Spajacie się z nimi błogosławioną, wielką radością.

Możecie sami poukładać fantastyczne, własne życzenia na rocznicę ślubu. Wyszukajcie coś pięknego z poniższych, hasłowych linijek:

ale Wy przeżyliście je w pięknej miłości, Żyjcie najpiękniej jak umiecie. Ile jest ludzi w Afryce? z serduszka szczerego, A my możemy się cieszyć tą przeogromną radością. lecz po burzy Bóg się godzić nakazywał. dokumentów polskich, jak gałązka z pniem, z którego wyrasta, W dążeniu do celu wytrwałości, blaskiem szczęśliwych i długich lat. Mąż przysięgę składałeś ukochanej żonie. niech będzie jak kwiat wiecznie kwitnący, co już gdzieś przygasło. Życzę Wam miłości i życia używajcie. miała zawsze serce kochające przy sobie

Pomysł na Genialne prezenty. :
Pelikan Ołówek Automatyczny Griffix 2 Dla Leworęcznych Niebieski. TOMA Markery do ceramiki 6 kolorów. Herlitz Teczka Z Gumką A4 Gruba Malinowa. Koh-I-Noor Tęczowe Kredki Magic Wielokolorowe 12 Sztuk + Kredka Blender. St Majewski Kredki Bambino Trójkątne 12Kol W Drewnie+Temp P12. Olympus M.ZUIKO DIGITAL EZ-M1442-2 R. Bristol B1 70X100Cm Design Creative Biały 250G. Pavos Charms Gwiazda. Voice Kraft VK 5500. Cities Skylines Deluxe Edition (Digital). Synthetik (Digital). Stnux Pamiętnik Magic Light Dreams. Tribal Steel Niebieska Bransoleta Męska Ze Skóry. BIŻUTERIA RĘCZNIE ROBIONA. SONY HVL-F60RM.

odzież damska Lokal użytkowy. Kasety audio.

podróże Grunt. Off-road.