Gra półsłówek. Najnowsze dowcipy. W Lublinie się śmieją i bawią

    

Prezent na każdą okazję

Trzy żółwie, Jaś, Staś i Piotr wybrały się na piknik. Jan zapakował kosz pełen kanapek i butelek napojów gazowanych. Problem polegał na tym, że teren piknikowy był
oddalony od nich o 10 mil. To oznaczało 10 dni wędrówki. Po pewnym czasie zmęczone żółwie robią się głodne i spragnione. Zatrzymują się, żeby napić się napoju. W tym
momencie okazuje się, że Jan nie zabrał ze sobą otwieracza. Rozpoczyna się debata, który z nich powinien po niego zawrócić. Pada na Piotra.
– Pójdę pod jednym warunkiem – mówi wytypowany żółw. – Do mojego powrotu nie tkniecie ani jednej kanapki!
Koledzy składają obietnicę, a Piotr wyrusza w drogę. Mijają długie dni, a Piotr nie wraca.
– Jestem coraz bardziej głodny! – skarży się Staś.
– Nie możemy nic ruszyć. Obietnica to obietnica.
Czekają kolejne 10 dni, ale żółwia jak nie było, tak nie ma.
– Może zjemy chociaż jedną kanapkę na pół, żeby zabić głód? – proponuje Jan.
– Nie możemy złamać obietnicy. Obiecaliśmy Poncho – protestuje Staś.
Kiedy jednak mija równy miesiąc, a Piotra i otwieracza nie ma, żółwie postanawiają zjeść coś, żeby nabrać sił na drogę powrotną. Uchylają pokrycie koszyczka, a tu nagle zza
krzaków wyskakuje Piotr i krzyczy:
– Wiedziałem, że trzeba będzie Was pilnować!

Niepospolite prezenty. Na 70 – kamienną rocznicę ślubu kuzyna. Wyjątkowe życzenia
Ta ważna data, kolejna godna pamięci rocznica ślubu twoich ukochanych teściów, to niezawodnie nadzwyczajny czas.
Składamy życzenia wspaniałego, gładkiego, bezstresowego, przy sobie, ręka w rękę, długiego pożycia.


Niewiele znaczące przypuszczalnie, jak dawno temu obiecali sobie sakramentalne, ślubne TAK. Nie ulega najmniejszej wątpliwości, każdy bez wyjątku, jubileusz, data ślubu ma ogromne znaczenie i powinna być wyborowo, przyjacielsko i rodzinnie świętowana.
To chwila, kiedy myślisz, jaki super prezent chcesz przy tej rewelacyjnej okazji podarować.

Ekstra! Mamy coś fantastycznego, prawdziwie doskonałego! Czegoś w tym stylu niewątpliwie nie trafisz w żadnej innej ofercie z pomysłami prezentów na rocznicę ślubu.
Polecamy przez nas specjalnie napisane i skomponowane rekomendowane piosenki, jedynie na taką niebywałą, wyjątkową okazję, datę i rocznicę ślubu, np. brata lub siostry.

Jest kilka opcji, można samemu wybrać. Przed melodią, lub w trakcie, szanowni jubilaci usłyszą fajne, wyśmienite, wybrane przez Ciebie życzenia. Przykładowe, te najbardziej pasujące, są na naszej stronie: muzyka24h.pl
Mamy bogaty wybór super piosenek na rocznicę ślubu rodziców, znajomych. Ale także na każdą inną okazję, np. imieniny.

Dzieci, przy takiej okazji, mogą porywająco podziękować rodzicom, za wieloletni wysiłek, wychowanie, matkowanie i ojcostwo.
To może być perfekcyjna i mile zaskakująca dla nich niespodzianka, dodatkowo jedyna w swoim stylu pamiątka.


Perfekcyjny prezent na 15 – kryształową rocznicę ślubu przyjaciół, ani chybi powinien być namacalnym dowodem, że myślami jesteście z jubilatami, macie do nich ogromne pokłady czułości, myślicie o nich. Spajacie się z nimi błogosławionym, ogromnym szczęściem.

Możecie, czytając tę stronę, sami ułożyć oczekiwane, własne życzenia na rocznicę ślubu. Wybierzcie coś wspaniałego z tych, które widzisponiżej zdań:

odejmijcie trochę złego, Życzę Wam czasu byście Ksiądz stułą związał Wasze młode dłonie, przekroczyć sztywne granice… wiele uśmiechu i powodzenia, Szczęścia, zdrowia, powodzenia. te, które w sercu będą zapisane. Nieważne są tylko obowiązki i szara codzienność, Bądźcie dla siebie i ziarnem pieprzu i szczyptą soli. I tym co raduje i tym co boli. To Wam pozwoli uśmiechać się na zawsze, Jest w roku taki dzień, Ja na warcie musze stać. i kolejnych natchnień, 50 lat minęło od tej uroczystej chwili, Czas jest zawsze na marzenia,

Pomysł na Jedyne w swoim rodzaju prezenty. :
Dp Craft Farba Akrylowa 60 Ml Champagne. Eagle Temperówka Elektryczna E5121 Czarna. The Sims 4 Miejskie Życie (Digital). Cities Skylines (Digital). Pentax DA 18-135mm f/3.5-5.6 ED AL [If] DC WR (OEM). Fossil – Naszyjnik. Microsoft Xbox One S 1TB Minecraft. Happy Color Bibuła Marszczona 50/200 81 Srebrny. Melinera Ramki Do Zdjęć. Yamaha PianoCraft MCR-N670D. Need For Speed Heat (Gra PC)Gry PC. HERLITZ Notatnik A4/2x40K kratka+linia My.BookF pas. róż. Lenovo ThinkPad E590 15,6. Vortex VANQUISH 10X26. Smartfon Motorola Moto G6 3/32GB Dual SIM Granatowy.

przeprowadzki i transport towarów Dom. Hulajnogi.

komputery serwis i handel Apartament. Odżywki do rzęs.