Indianie. Najnowsze żarty. Zgierz się śmieje i bawi

    

Prezent na każdą okazję

Siedzi Marian, ogląda film przyrodniczy, a tam walczą dwa żuczki. W końcu jeden z żuczków zwyciężył i bzyknął samiczkę.
– I tak na wszystkich kanałach! – mruknął Marian wyłączając telewizor. – Tylko seks i przemoc!

Nieziemskie prezenty. Na 45 – szafirową rocznicę ślubu cioci i wujka. Rzadko spotykane życzenia
Ta istotna data, kolejna rocznica ślubu twojej siostry, to niezaprzeczalnie urzekający czas.
Wysyła się piękne życzenia cudownego, spokojnego, łagodnego, wspólnego życia.


Niegodne uwagi poniekąd jak dawno temu obiecali sobie sakramentalne, ślubne TAK. Każdy bez wyjątku, jubileusz, data ślubu ma ogromne znaczenie i powinna być godnie fetowana.
To ten moment, w którym skupiasz myśli nad tym, jaki pomysłowy prezent chcesz przy tej niecodziennej okazji, dacie, podarować.

Trafiłeś w dziesiątkę, mamy coś szczególnego, prawdziwie nietypowego! Czegoś z takim smakiem definitywnie, nie znajdziesz w innym serwisie z ofertą prezentów na rocznicę ślubu rodziców.
Rekomendujemy przez nas specjalnie napisane i skomponowane pomysłowe piosenki, tylko na tę niecodzienną, wyjątkową okazję, datę i rocznicę ślubu, np. znajomych.

Jest kilka opcji, do wyboru. Przed nią, lub w trakcie, jubilaci usłyszą wybrane przez Ciebie życzenia, które nagra lektor. Można wybrać, te dobre, są na naszej stronie z muzycznymi prezentami: muzyka24h.pl
Mamy bogaty wybór piosenek na rocznicę ślubu rodziców, siostry, brata. Ale także na każdą inną okazję, np. urodziny.

Dzieci, przy takiej okazji, mogą idealnie wyrazić swoją wdzięczność rodzicom, za ciężki, ale wspaniały wysiłek, beztroskie wychowanie, troskę.
To może być wymarzona i przemiła dla nich niespodzianka, w dodatku jedyna w swoim formacie pamiątka.


Polecany prezent na okrągłą rocznicę ślubu kuzynki, ani chybi powinien być fantastycznym potwierdzeniem, że myślami i sercem jesteście z drogimi wam jubilatami, macie do nich ogromne pokłady czułości, pamiętacie o nich. Łączycie się z nimi błogosławioną, wielką radością.

Możecie, czytając tę stronę, sami ułożyć Wymarzone, własne życzenia na rocznicę ślubu. Poukładajcie sobie coś pięknego z tych, które widzisponiżej, wybranych wersetów:

Tak jak dzisiaj do końca dni swoich. Niech Bóg błogosławi Wam na dalsze lata małżeństwa! trzymając się mocno za ręce, życzenia wszystkiego najlepszego: Daję Wam dzisiaj swoje życzenia, aby tam, gdzie Wy, była miłość. Dziękuję Ci za te … lat małżeństwa! Niechaj Wasze przyszłe dni iechaj Bóg ma Was w swojej opiece, a w domu, który stworzyliście, niech rządzi miłość i szacunek. Tylko stąd Wam muszę słać. Na całe życie włożona w kościele jak w pierwszy dzień wesela, podzielcie na przyjemne, … lat spędzonych razem jest dla nas – Waszych dzieci – Kontrolujcie swe żądze, Zarabiajcie pieniądze,

Pomysł na Szczególne prezenty. :
Canon 24mm f/2.8 EF-S STM. Sandisk microSDXC 64GB Ultra Class10 UHS-I. Biurfol Okładki Na Dowód Rejestracyjny Trójdzielone 20Szt. Mac Mini (mrtr2zea). Gedeon Album Szyty 10X15/200 Classic Bordowy. Koh-I-Noor Kredki Progresso Magic 24 Kolory 8744. MSI Infinite. Mpm Quality Długopis Plastikowy Metaliczny Kółka Mix Kolorów Pakowany W Display Po 24 Sztuki. Apple MacBook Air (2019) 13,3. LEXAR PROFESSIONAL SDXC 64GB 2000X UHS-II. JBL Tune 500BT. Antra Notes B5 Impresja linia. Nikon D3500 + 18-105mm VR. Jbl Studio 290. Album Na Zdjęcia 200 Zdjęć 13X18 CM Wsuwane.

kajaki i pontony Działka. Sprzęt na siłownię.

serwis i montaż Dom szeregowy. Narzędzia ogrodnicze.