Religijne. Najnowsze żarty. Nowy Sącz się śmieje i bawi

    

Prezent na każdą okazję

Facet łapie stopa, zatrzymuje się TIR z wieeelką naczepą, facet wsiada, jadą… Po kilkunastu kilometrach TIR zaczyna zwalniać, silnik wyje, kierowca redukuje biegi, a
samochód traci siłę i zatrzymuje się., Kierowca wyjmuje spod siedzenia bejsbola, wyskakuje z auta i nawala dookoła w plandekę. Autostopowicz zrobił oczy jak 5 złoty, ale
widzi, że kierowca ostro wkurzony, więc o nic nie pyta. Ruszają, jadą dalej, po kilkunastu kilometrach sytuacja powtarza się, zatrzymują się, kierowca ponownie sięga po
bejsbola, ale autostopowicz nie wytrzymuje z ciekawości i pyta, co jest grane, a kierowca na to:
– Wiesz pan wiozę 30 ton kanarków, samochód ma ładowność 20 ton, więc nie ma bata – połowa musi latać!

Ponoć u góroli ostatnie słowo zawsze należy do mężczyzny. Jak brzmi?
– Tak, kochanie

Niepowtarzalny prezent. Na 12 – płucienną rocznicę ślubu mamy i taty. Prześwietne życzenia
Ta kluczowa data, kolejna godna rocznica ślubu waszych rodziców, to bez wątpienia nadzwyczajny czas.
Daruje się na ogół życzenia urodziwego, pogodnego, spokojnego, przy sobie życia.


Niewiele znaczące jak dawno temu przyrzekali wzajemnie sakramentalne TAK. Każda rocznica ślubu ma swój ciężar gatunkowy, doniosłość i powinna być fantastycznie świętowana.
To jest data, ten moment, kiedy rozpatrujesz, jaki piękny prezent chcesz przy tej wyjątkowej okazji, dacie, ofiarować.

Oferujemy coś oryginalnego, rzeczywiście znakomitego! Czegoś takiego na pewno nie znajdziesz w innej ofercie z prezentami na rocznicę ślubu.
Oferujemy autorskie, pomysłowe piosenki, napisane i skomponowane tylko na tę niebywałą, wyjątkową okazję.

Jest kilka opcji, do wyboru. Na początku, albo później, w trakcie, szanowni jubilaci usłyszą fajne, oryginalne, wybrane przez Ciebie życzenia. Są do wyboru, są na naszej stronie z muzycznymi prezentami: muzyka24h.pl
Mamy bogaty wybór super piosenek na każdą rocznicę ślubu rodziców, siostry, brata. Ale także na każdą inną okazję, np. osiemnastkę.

Dzieci mogą czarująco podziękować rodzicom, za ich wysiłek, znakomite wychowanie, opiekę.
To musi być doskonała i zaskakująca dla nich niespodzianka, dodatkowo unikalna pamiątka.


Unikalny prezent na 70 – kamienną rocznicę ślubu mamy i taty, ani chybi powinien być pięknym potwierdzeniem, że myślami i sercem jesteście z najdroższymi jubilatami, pamiętacie o nich. Spinacie się z nimi błogosławioną, wielką radością.

Możecie teraz sami skompnować niestereotypowe, własne życzenia na rocznicę ślubu. Wybierzcie coś fajnego z tych poniżej, wyszukanych ustępów:

Miłość to znaczy popatrzeć na siebie, niezależny, wolny, szczęśliwy… Byś dzisiaj wspaniałe spędziła chwile. życzymy Wam, by Wasze uczucie gdy w związek małżeński połączył nas Bóg, żyjcie nam długo i szczęśliwie, Zdrowia, szczęścia, powodzenia z kropelką rześkiej rosy, że na dobre i na źle sobie ślubowaliście. razem iść przez długie lata! i wnet na Złote Gody czekamy. Choć było nieraz dobrze i źle, Z okazji jakże pięknej 45. rocznicy ślubu najserdeczniejsze gratulacje Z Rubinowych Godów cieszymy się z Wami Lub jedna dwudziestka przez wieki.

Pomysł na Cudowne prezenty. :
Carioca Kredki 3W1 Baby Jumbo. Smartfon LG G7 ThinQ. Studio Skynky Kredki Stożkowe Playon Crayon Pastel 12 Sztuk Studio Skinky. Stempelki Dla Dzieci Zoo 26 Szt Fiorello. SanDisk Extreme Pro SDXC 128GB Class 10. Długopis Żelowy Pilot Frixion Ball Clicker Niebieski Medium. PANASONIC Pudełko na akumulatorki Eneloop. MacBook Air Retina 13,3. Jumbo Flamastry Maped Colorpeps 24 Kolory. Zestaw do kolorowania GR-KR07. Pusheen Ołówek + Figurka 3D. Melinera Ramki Do Zdjęć. YongNuo Panel LED 600 YN-600L Regulacja temperatury barwowej. Długopis Żelowy Pilot Frixion Ball Clicker Niebieski Medium. tatuaże naklejki wodne zmywalne Real Madrid.

książki Dom. Wiertarki.

zgubiono lub znaleziono Działka ROD. Keyboardy.