Studio nagrań. Wokalistki, wokaliści

    

Prezent na każdą okazję

Profesjonalne studia nagrań, te z ogromnym zapleczem sprzętowym i akustycznymi pomieszczeniami, nastawione są na ukierunkowany biznes, i nie ma się czemu dziwić. Oprogramowanie, sprzęt komputerowy, sprzęt muzyczny najwyższej klasy, są z reguły bardzo drogie. Alternatywą do cen, niekoniecznie jakości są małe, kameralne studia nagrań, których oferta skierowana jest do solowych wykonawców, wokalistek i wokalistów. Ceny za takie usługi są niewspółmiernie niższe. Przykładem jest tutaj Yano Studio, które działa na terenie Kołobrzegu, ale zaprasza wykonawców praktycznie z całego kraju. Zastanawiasz się gdzie i jak nagrać swoje piosenki, covery, swoją płytę? To jest najlepsze rozwiązanie. Yano Studio zapewnia także darmową promocję wykonawców i nagranie video clipu. Kołobrzeg jest bardzo malowniczym miastem, podobnie przymorskie deptaki, parki, zabytki. Zatem dwa w jednym. Można nagrać się w studiu i spędzić mile czas nad morzem. Szczegóły oferty można znaleźć na stronie studia

YANO STUDIO

Ta oferta skierowana jest także do osób, które pracują z uzdolnionymi wokalnie dziećmi. Studio nagrywa mobilnie, może nagrywać w miejscowościach zbliżonych do Kołobrzegu do 200 km. Proponuje więc sesje nagraniowe dla całych grup. Dzieci mogą mieć miłą pamiątkę, a kto wie, może ich barwa głosu i wokalny talent zainteresuje odbiorców w całym kraju i producentów muzycznych.
Yano Studio posiada w swoich zbiorach ponad 1500 autorskich tekstów piosenek, różne style muzyczne, dla wokalistek i wokalistów.
Można tam również zamówić własny, autorski podkład muzyczny z linią melodyczną.