Zarabiamy

Szukasz możliwości zarabiania w Internecie, pracy w domu, przy komputerze?

Zapraszamy Cię do wspólnego systemu, w którym zarabiamy na programach partnerskich i wyświetlaniu reklam.

Co to jest program partnerski
Jest ich w sumie dużo, wiele sprawdzonych. Dzięki temu najlepszemu, jeden z zarejestrowanych partnerów, zarobił już ponad 500 tyś! Program ten został wybrany w roku 2019 jako najlepszy w drodze głosowania użytkowników. Rejestrując się w dobrych programach wymagane jest posiadanie własnego konta bankowego!

Jak zarabiamy
Tworzymy tobie/wam gotową stronę, na której możecie publikować własne artykuły, relacje, opinie, ale również – co jest niesamowitym ułatwieniem – możecie generować unikalne, niepowtarzalne artykuły automatycznie! Jednym kliknięciem. Zapewniamy to dzięki naszym autorskim programom. Więcej dowiesz się po przystąpieniu do systemu.

Każda strona, serwis www przez nas dla ciebie stworzony ma kilka wewnętrznych aplikacji-wtyczek, dzięki którym kontrolujesz np. ile osób odwiedziło stronę a reklamy będą wstawiane w treści artykułów automatycznie. O nic nie musisz się martwić. Warunkiem przystąpienia do systemu jest zgoda  na publikację wspólnych, systemowych reklam, na których zarabiamy wszyscy, oraz dodania linków do stron pozostałych uczestników. Idea jest taka, aby system wspomagał się wzajemnie. To bardzo ważne. Więcej informacji pod formularzem zgłoszenia.

Programy partnerskie mają wiele opcji i stawek. Generalnie polega to na publikacji linków lub bannerów reklamujących sklepy, usługi lub towary. Za polecenie klienta, osoby która klika w reklamę na twojej stronie, otrzymujesz procent od sprzedaży. Jakie stawki? Bardzo różne, zależne od branży. Jeżeli ktoś założy konto bankowe z twojego polecenia, to możesz za to otrzymać nawet 100 zł!

Po przystąpieniu do naszego systemu polecamy najlepsze programy (PP). Lokujemy także na stronie gotowe linki. Z czasem, kiedy zapoznasz się z edycją strony możesz robić to sam. Na początek dajemy ci gotową “maszynkę” do zarabiania.

W nagłówku strony umieszczamy banner systemowy. Przy nim link do formularza zamówienia emisji reklamy.
Jeżeli z twojego polecenia zostanie wykupiona, wówczas otrzymasz 50% opłaconej stawki.
Na twój adres e-mail otrzymasz zlecenie, pieniądze zostają wpłacone na nasze konto w systemie DotPay. Mamy zatem wspólnie kontrolę nad sprzedażą. Po potwierdzeniu wpłaty przelewamy tobie od razu zarobioną stawkę.
Drugi banner systemowy umieszczamy w prawym menu.

Nad każdym artykułem, w jego treści i na dole dodajemy bannery programów partnerskich i linki. Także w prawym menu, pod bannerem systemowym. Tu uwaga! Dodając swoje artykuły musisz zrobić w treści co najmniej 5 akapitów. Właśnie w te miejsca program wstawi automatycznie twoje reklamy partnerskie. Więcej szczegółów po przystąpieniu do systemu.

Po jakimś czasie, kiedy strona będzie miała już ciekawy content, zawartość, możesz ją zgłosić do programu Adsense, google. Po jej zaakceptowaniu dodamy ci w kodzie strony krótki kod i masz dodatkowe źródło dochodu!
Będziemy także systemowo oferować emisję reklam filmowych.
To nie koniec 🙂 Są jeszcze inne możliwości. Ale o tym dowiesz się później…

Jak promować swoją stronę
Obecnie warunki reklamy i podnoszenia odwiedzalności stron bardzo się zmieniły, chociaż stare prawidła wciąż działają. Jedno z nich, bardzo ważne, to ilość odsyłaczy do twojej strony na innych serwisach www. Ich ilość stanowi o wyższej pozycji Page Ranking i miejscu w wynikach wyszukiwania. Dlatego proponujemy rozbudowanie takiego naszego systemu stron, wzajemnie się promujących. Dlaczego odwiedzalność jest ważna? Ponieważ decyduje o twoich zarobkach! Bardzo dobrze jeśli masz dużo znajomych na portalach społecznościowych. Udostępnienie ciekawego artykułu może spowodować lawinę gości. Dlatego zachęcamy do buszowania po sieci i pisania ciekawych, autorskich wpisów – NIE KOPIOWANIA!
Chodzi tu oczywiście o prawa autorskie, ale także o indeksowanie treści przez roboty GOOGLE. One nie lubią kopii i wręcz ich nie indeksują. Wystarczy przeczytać oryginalny, ciekawy artykuł i napisać go po swojemu.

Jak mogę przystąpić do systemu i zarabiać
Aby zarabiać musisz mieć własną domenę, stronę i hosting. To nie są duże koszty, za domenę i hosting płaci się corocznie, stałe stawki. Radzimy zakup z naszych poleceń. Raz, że domeny są tu o połowę tańsze, dwa chcemy stawiać strony na sprawdzonych serwerach. Stronę stawiamy za darmo! Na sprawdzonym i dobrze indeksującym się szablonie programu WordPress.
Masz do wyboru dwie opcje. Jeżeli nie masz zupełnie skojarzeń i umiejętności związanych z nabywaniem domeny i hostingu napisz w formularzu, że mamy to zrobić my. Zanim to zrobimy prześlemy dokładny koszt.
W przybliżeniu, polska domena “pl” kosztuje (z naszego polecenia) ok. 80 zł, podobnie serwer. Oczekujemy przedtem wpłaty na nasze konto. Strona będzie gotowa max w ciągu 1-2 dni. Wszystkie dane użyte do zakupów będą wyłącznie Twoje! Łączy się to z prawem do własności nazwy domeny. W tym przypadku skontaktujemy się mailowo, prosząc o dane, ew pomożemy wirtualnie przy zakupie.
Druga opcja, to nabycie bezpośrednio, przez ciebie, domeny i hostingu. Prosimy wówczas o przesłanie nam danych otrzymanych z firmy hostingowej i registrara domeny. Musimy się tam zalogować i zmienić adres DNS, przestawić na wykupiony serwer. Wszystkie hasła dostępowe można oczywiście później zmienić.
Zarówno serwis hostingowy, jak i registrar domeny wyślą przed upływem roku na twój email powiadomienie o konieczności ponownej opłaty. Sam zdecydujesz.
Tu jedna rada… i prawda, niestety… Niektóre serwisy oferują małą stawkę na wykupienie domeny w pierwszym roku. Potem przychodzi, po roku druga faktura i może się okazać, że koszt to nawet 350 zł! Chcemy cię przed tym uchronić, dlatego wręcz wymagamy zakupów z poniższych linków.
Poniżej dwa adresy do wykupienia domeny i serwera. Na początek w zupełności wystarczy hosting MINI – POPULARNY. Uwaga! Serwis domen w języku angielskim. Przypominamy raz jeszcze, jeżeli chcesz przystąpić do systemu i zrobić te zakupy a nie bardzo wiesz jak sobie z tym poradzić, to napisz do nas! Zrobimy to razem.

Tu kup domenę | Tu kup serwer, hosting

Chcesz przystąpić do naszego systemu wspólnego zarabiania?

Wypełnij formularz. Skontaktujemy się możliwie jak najszybciej

[contact-form-7 id=”1464″ title=”System partnerski”]

Kontakt z nami: vimeofilm@wp.pl

====================================================

Dlaczego proponujemy taki system

Sprawa jest prosta. Pojedyncza strona ma małe szanse na solidne zarabianie. Mamy teraz w internecie ogromne monopole, miliardy stron, serwisy tematycznie nie do pobicia. Jest to np. uznany i w zasadzie liczący się jako jedyny serwis aukcyjny, serwis ogłoszeniowy, czy publikujący reklamy Google Ads. Jeżeli zbudujemy system stron wzajemnie się wspierających i promujących mamy ogromną szansę na solidne ulokowanie się na rynku promocyjno-reklamowym. Jednym ze sposobów zarabiania są oczywiście programy partnerskie. Polecimy najlepsze i pomożemy zainstalować płatne linki i bannery.

Dla kogo skierowana jest nasza propozycja

Przede wszystkim do osób, które mogą pracować na laptopie bądź komputerze PC. Żadne telefony raczej zupełnie nie wchodzą w grę. I oczywiście praca z myszką, nie mouse pade’m!

Wystarczy poświęcić swojej stronie choćby pół godziny dziennie. Bardzo przyda się umiejętność pisania, choćby prostych informacji, artykułów. Mogą to być zapowiedzi imprez w twoim mieście, relacje fotograficzne, opis wydarzeń, porady zdrowotne, kulinarne… Tematów są tysiące. Oprócz tego będziesz miał do dyspozycji nasze generatory tekstów. Możesz ich dodawać tematycznie setki dziennie! Również gotowa grafika, bannery, ponieważ nie wszystkie programy partnerskie coś takiego oferują. Dlaczego to jest ważne? Ponieważ klikalność w grafikę jest nieporównywalnie większa statystycznie niż w linki tekstowe!

Szczegółowe informacje są dostępne po przystąpieniu do systemu. Szkolimy za darmo osoby, które nigdy nie miały styczności z administracją stron.

Po przystąpieniu do systemu i rozpoczęciu pracy udostępnij tę stronę rodzinie i znajomym!
To nie będzie dla nas konkurencja, wręcz przeciwnie, będziemy zarabiać więcej!

Jaką kupić domenę

Sprawa nie jest łatwa, ponieważ większość domen jest praktycznie zajęta.
Sugerujemy aby sugerowana nazwa nie była długa, nie zawierała myślników, natomiast zawierała ważne słowo kluczowe. W naszym przypadku, skoro chcemy zarabiać na programach partnerskich oferujących towary i usługi różnych branż powinno to być np. słowo “promocja” lub “reklama”. Takie nazwy są oczywiście zajęte, ale moglibyśmy umówić się na dwa połączone słowa kluczowe “systemyreklamy.pl” (Jest nasza i to będzie wkrótce główna strona informacyjna systemu!). Kolejni partnerzy mogliby wykupić z dodanymi dla przykładu cyframi: systemyreklamy12.pl
Być może wspólna nazwa dobrze będzie się kojarzyła przyszłym reklamodawcom.
Czekamy na wasze opinie.

Grafiki, które przedstawiają rozmieszczenie reklam na stronie głównej i podstronach

W nagłówku każdej strony banner z linkiem do formularza zamówienia reklamy – milion odsłon!
Podobnie w prawym menu, banner graficzny 300×300 pikseli.
Z każdego zamówienia 50% dla ciebie! Bannery są wyświetlane na wszystkich stronach systemu:

Praca w internecie, w domu, zarabianie

Strona główna to wypis 20. nowo dodanych artykułów. Pod każdą zajawką kilka stałych przycisków, które prowadzą do strony głównej kategorii, w tym wypadku w programie partnerskim Ceneo. Płacą procent od każdej poleconej sprzedaży:

Programy partnerskie Praca w internecie, w domu, zarabianie

Reklamy w stopce strony. Jest podzielona na 4 działy, można w nich umieścić dowolną ilość bannerów.

Inne zalety systemu

Jeżeli masz własną działalność, ktoś z rodziny, znajomych, ma sklep, chce promować swoje usługi, towary, to możesz wykorzystać swoją stronę do ich darmowej reklamy. Na twoje życzenie możemy uruchomić specjalny katalog stron i ofert. Zrobimy to za darmo. To może być także element twojego serwisu, na którym możesz dodatkowo zarabiać – dodając do katalogu strony innych firm